DTS Klima Yetkili Servisi ile Profesyonel Çözümler

2002 yılından beri klima servis deneyimine sahip ve 2007 yılında kurulan şirketimiz, evinizde ya da iş yerinizde kullandığınız klimaların yetkili ve özel servis olarak, onarım ve montaj işlemlerini aynı profesyonellikte gerçekleştirmekteyiz. Tecrübeli, gerekli eğitimlerden geçmiş teknik ekibimiz, güler yüzlü ve dinamik çalışanlarımızla; Denizli ve ilçeleri başta olmak üzere Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesinde, geniş bir yelpazede klima yetkili servisi hizmeti vermekteyiz.

11

İşlem Öncesi ve Sonrası

Klima verimliliği için öncelikle doğru yer önemlidir. Yetkili servis politikamız gereği, her türlü ayrıntıyı göz önünde bulundurup, ilk önce keşfe önem veriyoruz. İşlemin son aşaması ise kontroldür. Montaj tamamlandıktan sonra ürünü çalıştırıp test edip, gerekli hatırlatmaları ve ideal çalıştırma koşullarını tüm detaylarıyla sizlere aktarıyoruz.

klima-servisi-bizim-isimiz

Klima Montajında Profesyonel Sistem Servisi

Bünyemizde bulunan teknolojik, son sistem onarım ve bakım aletleriyle, yeni aldığınız klimanızı ekibimizle özenli bir şekilde, ev ya da ofisiniz için en verimli olacak yere monte ediyoruz. Yüksek maliyetler harcayıp iklimlendirme sistemi kurarken, bu ısıtma – soğutma teknolojisinden istediğiniz verimi alabilmek için en önemli aşamanın montaj olduğu göz ardı edilmemeli. Bu işlemin bu kadar önemli olmasının nedeni, yüksek performans göstermesi açısından doğru noktaya, iyi şekilde kurulmasıdır.

klima-bakimi

Gerçek Fiyat, Kaliteli İşlem

Her marka klimanıza aynı standartlarda hizmet verirken, sizlere gerçek fiyatlar yansıtıyoruz. Yedek parça ihtiyacı, bakır kablo uzunluğu ve de diğer uygulamalarımızı ayrıntılı olarak sizlere listeleyip faturalandırabiliyoruz. Fiyatı düşünerek serbest çalışan kişilere yaptıracağınız klima servisi sonrasında size daha büyük maliyetler çıkarabilir.

Klimalarınızın uzun süreli, sorunsuz çalışabilmesi açısından profesyonel olarak montaj ve bakımlarının yapılması gerektiğini unutmayın.

DTS Klima yetkili servisinin hizmet ayrıcalığından faydalanmak için 0 (258) 265 50 43 numaralı telefonu arayabilir, dilerseniz iletişim sayfasındaki talep formumuzu doldurarak sizinle iletişime geçeriz.

 

© 2021: Denizli Klima Servisi - DTS Klima - Denizli | KABBO Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress